Jednali razantně, když to bylo potřeba.

Ocenila vymáhání společnosti Claim system s.r.o. Hana Rebeka Šiander.

"Doporučila bych Claim system s.r.o.", řekla o nás spisovatelka Hana Rebeka Šiander

Sama sebe bych označila za zodpovědného člověka, který si dává zboží, které kupuje i smlouvy, které uzavírá, dobrý pozor. Ostatně staré české přísloví říká: "Dvakrát měř a jednou řež." Ale ne vždy se vám všechno povede vyřešit k plné spokojenosti. Všechno prostě ovlivnit nemůžeme.                                                  

Často také nemusí být chyba na vaší straně. Měsíce utíkají, vy se nemůžete s člověkem na druhé straně dohodnout, byť na to máte právo...                    

Narůstají výdaje za právníky, vadné zboží nemůžete užívat a čas neúprosně utíká...Tak přesně tohle byl můj případ.                                                            

Pokud chcete vyřešit své pohledávky rychle a bez zbytečného trápení doporučila bych Claim system s.r.o.  

Kladla jsem si otázku, jestli se smířit s několikaletým soudním sporem, kdy navíc musím počítat s prohrou nebo jít jinou cestou. A právě tehdy jsem kontaktovala společnost Claim system s.r.o. V krátkém čase jsem si dohodla schůzku s jednateli společnosti, panem Martinem Molzkým a Ing. Filipem Obdržálkem, kde sem je seznámila s problémem, který mě trápil víc jak rok.                   

Musím konstatovat, že do vyřešení mého případu se vložili s plným nasazením a velmi zodpovědně. Vůči druhé straně, která nechtěla splnit své sliby a uznat moje práva, jednali, když to bylo třeba i razantně.                                          

Velkou úlevou pro mě byla také jejich samostatnost a spolehlivost. Byť mě informovali o průběhu jednání, nemusela jsem se případem zabývat a trápit se.                                                                                                                                      Pokud nechcete jít zdlouhavou právní cestou, ale chcete vyřešit své pohledávky rychle a bez zbytečného trápení, mohu Vám doporučit Claim system s.r.o.