Molzký Martin

Správa pohledávek

Správa a vymáhání pohledávek

Úspěšně jsem vymáhal a spravoval pohledávky v korporátní společnosti v rámci EU vč. osobního vymáhání např. v Maďarsku, Polsku, na Slovensku, Itálii, Německu, Rakousku. Také jsem uplatňoval exekuční tituly v uvedených zemích. V rámci dynamicky se vyvíjející obchodně-spediční společnosti, která měla v roce 2001 obrat 50 mil. Kč a v roce 2011 již obrat téměř 10ti násobný, jsem byl pověřen nejen správou pohledávek, ale i praktickým řízením kompetencí tvorby pohledávek, systémové kontroly, řešení rizikových situací (dluhů) i vnitřním školením zaměstnanců a tvorbou vnitropodnikových norem. 

S ohledem na potřebu změny, využití obchodních příležitostí a naplnění vlastních ambicí jsem založil spolu s Ing. Filipem Obdržálkem v roce 2012 společnost zabývající se správou obchodních rizik. V současné době se věnuji řízení procesu vymáhání a rozvoji obchodních aktivit společnosti Claim sytem s.r.o.

Absolvoval jsem kurz mediátora, pravidelně absolvuji školení a kurzy s právní tematikou. Také jsem lektorem při kurzech v oblasti řízení obchodních rizik.

S ČÍM VÁM POMOHU:

1. SPRÁVA A VYMÁHÁNÍ POHLEDÁVEK
→ pracuji v terénu, ověřuji tvrzení dlužníka
→ pravidelně Vás budu informovat o nových poznatcích
→ mimosoudní vymáhání pohledávek
→ zajistím vše potřebné pro soudní vymáhání
2. OUTSORCING POHLEDÁVEK
→ zajistím kompletní správu Vašich pohledávek - od urgence po insolvenční návrh
→ připravím Vám nabídku na míru Vašim potřebám

               KONTAKT               

               Tel: +420 606 791 903

               Email: molzky@claimsystem.cz

               Web: www.claimsystem.cz