Aktuality
Sem vložte podnadpis

Aktuality

Přečtěte si aktuální inormace ze světa Claim system s.r.o.

Počátkem roku 2018 přemístila naše společnost své pracoviště. V současné době nás naleznete na adrese: Neštěmická 779/4, Ústí nad Labem. Věříme, že tento krok bude přínosem pro naší firmu i naše klienty.

Dostali jsme se do užšího finále krajského kola soutěže Vodafone Firma roku 2017. Přesněji řečeno jsme byli mezi desítkou nominovaných, mezi kterými pak porota rozhodovala o stupních vítězů. Pokud si uvědomíme krajskou účast kolem tisícovky společností je pro nás i tento malý výsledek velkým vítězstvím a pro nadcházející rok nemalou výzvou.

V úterý 19.9.2017 jsme pro Sdružení automobilových dopravců ČESMAD BOHEMIA realizovali seminář jehož stěžejním tématem byla bezpečnost informací a bezpečnost osobních údajů fyzických osob.

Před nedávnou dobou jsme se rozhodli účastnit soutěže Firma roku 2017, kde se vybírají nejlepší firmy z České Republiky v několika kolech.

Přijali jsme posilu na pozici asistentka, kterou je Aneta Krausová a doufáme, že nám i našim klientům bude přínosem a těšíme se na spolupráci.
Kontaktní údaje na Anetu najdete v sekci Kontakty

Projekt je zaměřen na vzdělávání zaměstnanců firmy Claim system s.r.o. se sídlem v Ústí nad Labem. Hlavním cílem projektu je zvýšení adaptability zaměstnanců, a to prostřednictvím zvýšení odborné úrovně znalostí, dovedností a kompetencí pracovníků, čímž dojde k zajištění souladu kvalifikační úrovně pracovní síly s potřebami zaměstnavatele ve vztahu...

Náš Facebook