Aktuality

Dostali jsme se do užšího výběru finále krajského kola soutěže Vodafone Firma roku 2020. Byli jsme v desítce nominovaných, mezi kterými pak porota rozhodovala o stupních vítězů. Rádi jsme i letos prezentovali naší společnost. Je to pro nás jedna z možností jak získat další zkušenosti a také cesta k vytvoření nových obchodních vztahů.

Postoupili jsme do krajského kola Vodafone firma roku 2020. I letos budeme rádi prezentovat Severočeský kraj. Je to pro nás nejen příležitost k získání nových obchodních partnerů, ale také možnost získat nové zkušenosti.

Jsem si vědomi toho, že svět dluhů generuje své problémy, které mohou vytvářet rozkol ve společnosti. Uvědomujeme si svoji sociální odpovědnost a záleží nám na kvalitním řešení složitých a těžkých situací. Proto jsme se rozhodli být hybnou silou v hledání řešení finančních složitostí a umožnili vznik zájmového spolku "Pro udržitelný rozvoj, z.s." ,...

Přihlásili jsme se do soutěže Vodafone Firma roku i v době koronavirové. Nic nás nezastaví.

Rozhodli jsme se podpořit projekt "Kukang". The Kukang Rescue Program je koncipován jako komplexní program na ochranu outloně váhavého a svým rozsahem se v dané oblasti stává unikátním. Za projektem stojí známý český zoolog František Příbrský a jeho tým, my jsme hrdí na další českou stopu ve světě!

Tentokrát nás na podiu nehledejte, ale i tak to byl velice příjemný a inspirativní večer. Oceněným kolegům blahopřejeme a za rok to samozřejmě zkusíme znovu.

I letos jsme se rozhodli soutěžit a postoupili jsme do krajského kola soutěže Vodafone Firma roku 2019 . Zítra se rozhodne, zda se třeba nepodíváme do Prahy, kde se bude v prosinci konat finále.Držte nám palce.

Sponzorujeme!

03.09.2019

Sponzorujeme Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem - Oddíl běhu na lyžích. Přejeme mládežníkům hodně sněhu a spoustu úspěchů !