Aktuality

Tentokrát nás na podiu nehledejte, ale i tak to byl velice příjemný a inspirativní večer. Oceněným kolegům blahopřejeme a za rok to samozřejmě zkusíme znovu.

I letos jsme se rozhodli soutěžit a postoupili jsme do krajského kola soutěže Vodafone Firma roku 2019 . Zítra se rozhodne, zda se třeba nepodíváme do Prahy, kde se bude v prosinci konat finále.Držte nám palce.

Sponzorujeme!

03.09.2019

Sponzorujeme Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem - Oddíl běhu na lyžích. Přejeme mládežníkům hodně sněhu a spoustu úspěchů !

Naše společnost má také e-shop, kde kromě pohledávek naleznete také naše originální reklamní předměty. Prohlédněte si je zde.

Dnes se v Praze konal 3. ročník exkluzivní konference The Power of Data o moci dat, nástupu umělé inteligence a robotech se špičkovými tuzemskými a zahraničními odborníky. Na takové akci jsme nemohli chybět.

Počátkem roku 2018 přemístila naše společnost své pracoviště. V současné době nás naleznete na adrese: Neštěmická 779/4, Ústí nad Labem. Věříme, že tento krok bude přínosem pro naši firmu i naše klienty.

Dostali jsme se do užšího finále krajského kola soutěže Vodafone Firma roku 2017. Přesněji řečeno jsme byli mezi desítkou nominovaných, mezi kterými pak porota rozhodovala o stupních vítězů. Pokud si uvědomíme krajskou účast kolem tisícovky společností je pro nás i tento malý výsledek velkým vítězstvím a pro nadcházející rok nemalou výzvou.