Aktuální dění u Claim system s.r.o.

Co je nového v agentuře na vymáhání pohledávek a dluhů

8.6.2022 jsme opět podpořili usnášeníschopnost Hospodářské komory svojí osobní účastí na shromáždění delegátů Okresní hospodářské komory v Ústí nad Labem.

Kolega Ing. Filip Obdržálek se zúčastnil Konference Insolvence 2022: Preventivní restrukturalizace - implementace v České republice, kterou pořádala Vysoká škola ekonomická v Praze a Centrum restrukturalizace a insolvence Harryho Pollaka. Filip si pochvaloval úroveň a obsahovou náplň jednotlivých přednášek. Probíralo se zajímavé téma PREVENTIVNÍ...

S velkou radostí a očekáváním jsme se opět přihlásili do soutěže IBM Firma roku 2022. Letos je pro nás soutěž o to zajímavější, že slavíme desáté výročí existence firmy Claim system s.r.o. na trhu. Tedy desáté výročí naší snahy o nápravu dluhů a hledání cesty k urovnání mezilidských vztahů mezi dlužníkem a věřitelem.

Dlužníkem byla výrobní firma, která klientovi platbu jen slibovala. Když jsme dlužníka kontaktovali, tvrdil, že došlo k reklamaci. Reklamaci nedoložil, a naopak z doložené komunikace s klientem jasně vyplývalo, že k žádné výhradě natož k reklamaci v průběhu obchodu nedošlo.

Rok 2022 je pro nás velkým milníkem. V únoru oslavíme výročí 10 let od založení naší společnosti. Za ta léta jsme ušli kus cesty, která nebyla mnohdy jednoduchá. Každý rok jsme si stanovili nové cíle a dělali vše proto, abychom jich dosáhli. Posvítili jsme si na spoustu dlužníků a pro věřitele hledali vždy to nejlepší možné řešení. Odměnou za...

Údaje naší společnosti byly zneužity a vloženy do textu podvodného emailu. Email ze kterého jsou zprávy rozesílány není náš ! NEDOPORUČUJEME OTEVÍRAT PŘÍLOHU, PRAVDĚPODOBNĚ OBSAHUJE VIR V PODOBĚ TROJSKÉHO KONĚ!

Vážení klienti a obchodní partneři,
dovolte, abychom Vám poděkovali za projevenou důvěru v letošním roce.
Přejeme Vám i všem Vašim blízkým příjemné prožití vánočních svátků a do nového roku 2022 pevné zdraví, mnoho štěstí, osobních i pracovních úspěchů.

Blíží se svátek svatého Martina, který je oslavou dobrého jídla a mladého vína. Podle pranostiky Martin přijíždí na bílém koni.
Pro jednoho z fanoušků naší facebookové stránky tu máme poslední lahev vína ze Žernosek v dárkovém balení.