Aktuality

Aktuality

Přečtěte si aktuální informace ze světa Claim system s.r.o.

Prezentace firem na sociálních sítích

červen 2019 - OHK UL

Chceme Vám být blíž prostřednictvím sociálních sítí, a tak jsme se zúčastnili školení Okresní hospodářské komory v Ústí nad Labem na toto téma.

Sasko - český bowlingový turnaj podnikatelů

30.1.2019

Na bowlingovém turnaji v Ústí nad Labem jsme díky spolupráci saských a českých hospodářských komor navázali kontakty s německými podnikateli a představili jim naše služby.

Naše společnost má také e-shop, kde kromě pohledávek naleznete také naše originální reklamní předměty. Prohlédněte si je zde.

Dnes se v Praze konal 3. ročník exkluzivní konference The Power of Data o moci dat, nástupu umělé inteligence a robotech se špičkovými tuzemskými a zahraničními odborníky. Na takové akci jsme nemohli chybět.

Počátkem roku 2018 přemístila naše společnost své pracoviště. V současné době nás naleznete na adrese: Neštěmická 779/4, Ústí nad Labem. Věříme, že tento krok bude přínosem pro naši firmu i naše klienty.

Dostali jsme se do užšího finále krajského kola soutěže Vodafone Firma roku 2017. Přesněji řečeno jsme byli mezi desítkou nominovaných, mezi kterými pak porota rozhodovala o stupních vítězů. Pokud si uvědomíme krajskou účast kolem tisícovky společností je pro nás i tento malý výsledek velkým vítězstvím a pro nadcházející rok nemalou výzvou.

V úterý 19.9.2017 jsme pro Sdružení automobilových dopravců ČESMAD BOHEMIA realizovali seminář jehož stěžejním tématem byla bezpečnost informací a bezpečnost osobních údajů fyzických osob.

Před nedávnou dobou jsme se rozhodli účastnit soutěže Firma roku 2017, kde se vybírají nejlepší firmy z České Republiky v několika kolech.

Přijali jsme posilu na pozici asistentka. Doufáme, že nám i našim klientům bude přínosem a těšíme se na spolupráci.

Realizujeme projekt s názvem "PROFESNÍ VZDĚLÁVÁNÍ ZAMĚSTNANCŮ FIRMY CLAIM SYSTEM S.R.O.", který je spolufinancovaný Evropskou Unií a byl vytvořen na podporu podnikatelů. Projekt je zaměřen na vzdělávání zaměstnanců naší firmy, která má sídlo v Ústí nad Labem. Tento projekt si klade za úkol zlepšit adaptabilitu zaměstnanců, a to prostřednictvím...