Aktuality

Jsem si vědomi toho, že svět dluhů generuje své problémy, které mohou vytvářet rozkol ve společnosti. Uvědomujeme si svoji sociální odpovědnost a záleží nám na kvalitním řešení složitých a těžkých situací. Proto jsme se rozhodli být hybnou silou v hledání řešení finančních složitostí a umožnili vznik zájmového sdružení "Pro udržitelný rozvoj, z.s."...

Přihlásili jsme se do soutěže Vodafone Firma roku i v době koronavirové. Nic nás nezastaví.

Rozhodli jsme se podpořit projekt "Kukang". The Kukang Rescue Program je koncipován jako komplexní program na ochranu outloně váhavého a svým rozsahem se v dané oblasti stává unikátním. Za projektem stojí známý český zoolog František Příbrský a jeho tým, my jsme hrdí na další českou stopu ve světě!

Tentokrát nás na podiu nehledejte, ale i tak to byl velice příjemný a inspirativní večer. Oceněným kolegům blahopřejeme a za rok to samozřejmě zkusíme znovu.

I letos jsme se rozhodli soutěžit a postoupili jsme do krajského kola soutěže Vodafone Firma roku 2019 . Zítra se rozhodne, zda se třeba nepodíváme do Prahy, kde se bude v prosinci konat finále.Držte nám palce.

Sponzorujeme!

03.09.2019

Sponzorujeme Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem - Oddíl běhu na lyžích. Přejeme mládežníkům hodně sněhu a spoustu úspěchů !