Aktuality

Oslovili nás organizátoři soutěže Firma roku 2021, která se otvírá všem českým úspěšným firmám, které si zaslouží veřejné ocenění. Organizátory zajímal náš příběh, chtěli vědět, kdo jsme a jak skvěle děláme svoji práci. Svým příběhem chceme motivovat své zaměstnance, kolegy ale i ostatní podnikatele a lidi kolem nás. A nyní už pojďme na položené...

Aktuálně jsme ukončili úspěšné vymáhání pohledávky pro společnost PM connect spol. s r.o. Velkou roli u tohoto konkrétního případu sehrál krom jiného i fakt, že nás klient oslovil v krátké době od vzniku pohledávky.

Smějí se Vám dlužníci? Přijde Vám to jako špatná filmová scéna? Pak je čas obrátit se na nás! Řešte své dlužníky včas! Právě nám běží reklamní spot v rádiu. Pusťte si zvukový záznam a neváhejte nás oslovit.

Claimshop

08.01.2021

Přesunuli jsme náš E-shop do sekce "O nás". Nabízíme zboží vykoupené vůči pohledávkám.

Takto vypadá náš on-line banner vypuštěný do předvánočního internetového mumraje. Aniž bychom to čekali, tak se reklamní banner začal šířit jako lavina. Věříme, že i Vás obrázek pobavil.

Spokojenost klienta je pro nás důležitá. Ke každému případu přistupujeme profesionálně, pohledávky vymáháme efektivně. Pochvalné reference od klienta jsou pro nás důkazem, že svou práci děláme dobře a jednáme vždy v zájmu klienta

Dostali jsme se do užšího výběru finále krajského kola soutěže Vodafone Firma roku 2020. Byli jsme v desítce nominovaných, mezi kterými pak porota rozhodovala o stupních vítězů. Rádi jsme i letos prezentovali naší společnost. Je to pro nás jedna z možností jak získat další zkušenosti a také cesta k vytvoření nových obchodních vztahů.

Postoupili jsme do krajského kola Vodafone firma roku 2020. I letos budeme rádi prezentovat Severočeský kraj. Je to pro nás nejen příležitost k získání nových obchodních partnerů, ale také možnost získat nové zkušenosti.