Aktuality

Rozhodli jsme se podpořit projekt "Kukang". The Kukang Rescue Program je koncipován jako komplexní program na ochranu outloně váhavého a svým rozsahem se v dané oblasti stává unikátním. Za projektem stojí známý český zoolog František Příbrský a jeho tým, my jsme hrdí na další českou stopu ve světě!

Tentokrát nás na podiu nehledejte, ale i tak to byl velice příjemný a inspirativní večer. Oceněným kolegům blahopřejeme a za rok to samozřejmě zkusíme znovu.

I letos jsme se rozhodli soutěžit a postoupili jsme do krajského kola soutěže Vodafone Firma roku 2019 . Zítra se rozhodne, zda se třeba nepodíváme do Prahy, kde se bude v prosinci konat finále.Držte nám palce.

Sponzorujeme!

03.09.2019

Sponzorujeme Sportovní klub policie Sever Ústí nad Labem - Oddíl běhu na lyžích. Přejeme mládežníkům hodně sněhu a spoustu úspěchů !

Naše společnost má také e-shop, kde kromě pohledávek naleznete také naše originální reklamní předměty. Prohlédněte si je zde.

Dnes se v Praze konal 3. ročník exkluzivní konference The Power of Data o moci dat, nástupu umělé inteligence a robotech se špičkovými tuzemskými a zahraničními odborníky. Na takové akci jsme nemohli chybět.