Soudní vymáhání pohledávek

Zajistíme Vám potřebnou přípravu při soudním vymáhání pohledávky

Soudní řešení vymáhaných pohledávek

  • Konsultujeme s Vámi podklady k vymáhané pohledávce ZDARMA

  • Prověříme výhodnost platebního rozkazu vymáhané pohledávky ZDARMA

  • Zhodnotíme, zda se jedná o trestně postižitelné jednání dlužníka ZDARMA

  • Zajistíme kvalitní exekutorskou kancelář pro výkon exekuce ZDARMA

  • Vyčíslíme Vám náklady na soudní vymáhání pohledávky ZDARMA

  • Zajistíme Vám specialisty v oboru práva

Uplatnění vymáhané pohledávky (nároku) u soudu má své opodstatnění tam, kde selhaly všechny metody komunikace a zajištění. Poskytuje věřiteli výhody i nevýhody. V první řadě může podrobit nárok věřitele argumentaci soudu a dlužníka. Poskytne Vám také v případě výhry sporu exekuční titul. Riziko s sebou nesou náklady, které Vás spor stojí a doba trvání sporu. Za pár let už dlužník nemusí existovat či cokoliv vlastnit.

Pomůžeme Vám získat lepší pozici. Uplatnit lepší nástroje zajištění a zlevníme vedení sporu. Upozorníme Vás na slabiny a podnikneme kroky, které Vaší pozici vylepší. Zajistíme vše od upomínky po exekuci. Neváhejte nás kontaktovat.

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY K SOUDNÍMU VYMÁHÁNÍ POHLEDÁVEK                                                                         

MOHU VÁM PŘEDAT PŘÍPAD K ŽALOBĚ?

Ano, spolupracujeme s renomovanými právníky v oblasti obchodního i občanského práva. Také disponujeme specialisty zaměřujícími se na hospodářskou kriminalitu.

CO KDYŽ MĚ ZÁKAZNÍK PODVEDL?

Nejdůležitější je vše řešit včas. Právní normy definují lhůty nejen pro uplatnění škod. Čím více času uteče od páchání trestné činnosti Vašeho zákazníka, tím spíše mu to projde.

JAKÁ JE CENA?

Vždy záleží na konkrétních požadavcích. Pokud půjde o podání platebního rozkazu, pak je třeba uhradit žalobní poplatek a náklady právního zastoupení (odvíjí se od uplatňované částky). Možností postupu v konkrétních případech je mnoho - od zneplatnění úkonů, po žaloby na vrácení bezdůvodného obohacení po trestní oznámení a další. Doporučíme Vám postup, řekneme cenu a rozhodnutí necháme na Vás.