Vymáhání pohledávek občanů

Pracujeme i v terénu - osobní urgence dlužníka

Vymáhání pohledávek pro občany

(nepodnikatelské pohledávky)                              

Půjčili jste peníze a dlužník jen neustále slibuje nebo se Vám vyhýbá? Vaši nájemníci Vám dluží a Vy nevíte co s tím? Uvažovali jste již o předání vymáhání pohledávky profesionálům a nevíte jak na to?    Pak jste tu správně - volejte, pište.

  • Konsultace Vašich podkladů k vymáhané pohledávce ZDARMA

  • Odměnu za vymáhání pohledávky nám platíte z vymožené částky

  • Vašeho dlužníka při vymáhání pohledávky kontaktujeme osobně, telefonicky i písemně

  • Pokud si dlužník z vymáhání pohledávky nic nedělá, zajistíme pro Vás exekuci i trestní oznámení

  • Vymáháme nájemné, alimenty, půjčky, směnky i uznání dluhu a další

  • Vymáhání promlčené pohledávky

Mnoho našich spokojených zákazníků k nám dovedla zoufalost. Zoufalost nad postoji dlužníka při snaze vymoci z něho svoji pohledávku. Zoufalost z nepříjemného zjištění, že když dlužník potřeboval, pak dokázal slíbit vše. Když měl však dlužník svůj dluh uhradit, pak tvrdě narazili. Podobné příběhy přiměly nešťastné věřitele hledat pomoc profesionálů. Čím dříve o pomoc požádali, tím větších úspěchů jsme při vymáhání dluhů a pohledávek docílili. Jediné co Vám můžeme slíbit je, že uděláme maximum pro to, abychom získali Vaše peníze zpět. Věřte profesionálům v oboru vymáhání pohledávek a dluhů a neváhejte nás kontaktovat.


NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY K VYMÁHÁNÍ POHLEDÁVEK OBČANŮ


PLATÍM NĚCO, KDYŽ SE VÁS ZEPTÁM?

Neplatíte. Nemusíte se bát žádných skrytých poplatků. Za to že dlužníka lustrujeme v placených i neplacených databázích od Vás žádné poplatky inkasovat nebudeme. Samotná lustrace nám pak definuje podmínky, za kterých jsme schopni vymáhat a definuje i následný postup vymáhání. Je naším prvořadým zájmem, být maximálně efektivní při plnění přání zákazníka.  

JAKÉ POHLEDÁVKY VYMÁHÁTE?

Vymáháme veškeré pohledávky, ke kterým nám předložíte důvěryhodné důkazy o existenci pohledávky. Nabízíme vymáhání směnky, vymáhání uznání dluhu, ale také vymáháme výživné nebo nedokončené práce či nesplněné objednávky.

MÁM KOMUNIKOVAT S DLUŽNÍKEM, KDYŽ VÁM POHLEDÁVKU PŘEDÁM?

Komunikaci přebíráme za Vás my. Dlužníkovi pak už jen potvrzujete platnost našeho zplnomocnění a odkazujete ho na nás. S podpisem zplnomocnění budete instruován veškerou případnou komunikaci delegovat na nás, aby nedocházelo ke zdvojování či rozmělňování případných dohod, což by samozřejmě neprospívalo řešení.

KUPUJETE POHLEDÁVKY?

Ano. Odkupujeme pohledávky, ale ve většině případů doporučujeme prodej pohledávky jako krajní řešení. Především kvůli nízké odkupní ceně, která se pohybuje od 2 do 30 % z hodnoty pohledávky. V situacích kdy nedochází k převodu vlastnického práva k pohledávce věřitelé zpravidla dosahují na mnohem vyšší míru uspokojení než v případě prodeje pohledávky. V případě neúspěšného mimosoudního vymáhání navíc věřitel zůstává stále majitelem pohledávky a k úvaze o prodej pohledávky se tak může vrátit.

CO ZNAMENÁ, ŽE JE POHLEDÁVKA PROMLČENÁ A JAK TOMU ZABRÁNIT?

V takovém případě už je velice komplikované získat exekuční titul. Existují možnosti, jak promlčení překonat, záleží pak ale na ochotě a aktivitě dlužníka. Prodloužit promlčecí lhůtu vymáhané pohledávky je možné a o zajištění tohoto úkonu se Vám postaráme.