Vymáhání pohledávek občanů

Pracujeme i v terénu - osobní urgence dlužníka

Vymáhání pohledávek pro občany (nepodnikatelské pohledávky)

Půjčili jste peníze a dlužník jen neustále slibuje nebo se Vám vyhýbá? Vaši nájemníci Vám dluží a Vy nevíte co s tím? Uvažovali jste již o předání vymáhání pohledávky profesionálům a nevíte jak na to? Pak jste tu správně - volejte, pište.

  • Konsultace Vašich podkladů k vymáhané pohledávce

  • Odměnu za vymáhání pohledávky nám platíte z vymožené částky

  • Vašeho dlužníka při vymáhání pohledávky kontaktujeme osobně, telefonicky i písemně

  • Pokud si dlužník z vymáhání pohledávky nic nedělá, zajistíme pro Vás exekuci i trestní oznámení

  • Vymáháme nájemné, alimenty, půjčky a další

Mnoho našich spokojených zákazníků k nám dovedla zoufalost. Zoufalost nad postoji dlužníka při snaze vymoci z něho svoji pohledávku. Zoufalost z nepříjemného zjištění, že když dlužník potřeboval, pak dokázal slíbit vše. Když měl však dlužník svůj dluh uhradit, pak tvrdě narazili. Podobné příběhy přiměly nešťastné věřitele hledat pomoc profesionálů. Čím dříve o pomoc požádali, tím větších úspěchů jsme při vymáhání dluhů a pohledávek docílili. Jediné co Vám můžeme slíbit je, že uděláme maximum pro to, abychom získali Vaše peníze zpět. Věřte profesionálům v oboru vymáhání pohledávek a dluhů a neváhejte nás kontaktovat.

NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY K VYMÁHÁNÍ POHLEDÁVEK OBČANŮ

PLATÍM NĚCO, KDYŽ SE VÁS ZEPTÁM?

Je-li dlužník již v naší databázi, pak neplatíte. Nemusíte se však bát žádných skrytých poplatků. Za to že dlužníka lustrujeme v placených i neplacených databázích inkasujeme poplatek v řádu stokorun (dle složitosti a rozsahu případu, místa dlužníka...). Výši poplatku znáte však dopředu. Samotná lustrace nám pak definuje podmínky, za kterých jsme schopni vymáhat a definuje i následný postup vymáhání. Je naším prvořadým zájmem, být maximálně efektivní při plnění přání zákazníka.

JAKÉ POHLEDÁVKY VYMÁHÁTE?

Vymáháme veškeré pohledávky, ke kterým nám předložíte důvěryhodné důkazy o existenci pohledávky.

MÁM KOMUNIKOVAT S DLUŽNÍKEM, KDYŽ VÁM POHLEDÁVKU PŘEDÁM?

Komunikaci přebíráme za Vás my. Dlužníkovi pak už jen potvrzujete platnost našeho zplnomocnění a odkazujete ho na nás.

KUPUJETE POHLEDÁVKY?

Ano. Odkupujeme pohledávky, ale ve většině případů doporučujeme prodej pohledávky jako krajní řešení. Především kvůli nízké odkupní ceně, která se pohybuje od 2 do 30 % z hodnoty pohledávky.

CO ZNAMENÁ, ŽE JE POHLEDÁVKA PROMLČENÁ A JAK TOMU ZABRÁNIT?

V takovém případě už je velice komplikované získat exekuční titul. Existují možnosti, jak promlčení překonat, záleží pak ale na ochotě a aktivitě dlužníka. Prodloužit promlčecí lhůtu vymáhané pohledávky je možné a o zajištění tohoto úkonu se Vám postaráme.