Claim audit

Pomůžeme Vám minimalizovat vznik pohledávek

Audit řízení správy pohledávek

ClaimAudit je zaměřen na všechny podnikatele, kteří fakturují se splatností a neustále tak pracují s rizikem vzniku nedobytné pohledávky. Zlepšuje znalosti managementu při práci s pohledávkami, významně snižuje vznik nedobytných pohledávek a zajišťuje kvalitní a srozumitelné postupy od objednávky po inkaso.

  • Zlepšíme Vaše postupy

  • Definujeme podklady k zamezení důkazní nouze

  • Připravíme manuál správy pohledávek pro Vaši společnost

  • Zefektivníme Vaši práci s pohledávkami

  • Proškolíme zaměstnance

Jedna velká a nezaplacená zakázka dokáže zmařit roky práce. Desítky malých a nezaplacených zakázek mají ve svém výsledku stejný efekt. Nevymýšlejte postupy tam, kde již existují. Cesta pokusu a omylu Vás vyjde mnohem dráž, než certifikace ClaimAuditem.

Využijte možnosti a zkušenosti, které Vám nabízí specialisté na správu pohledávek - kontaktujte nás.

Nejčastější dotazy k auditu


CO MI AUDIT PŘINESE?

ClaimAudit především pomáhá vyvarovat se chyb při poskytování služeb a zboží na splatnost. Poskytne Vám kvalitní informace o možnostech prověřování partnerů, zaškolí Vaše zaměstnance a jasně určí, co je možné a co ne. Návratnost investice do ClaimAuditu je již v prvním roce.

JAKÁ JE CENA ClaimAuditu?

Cenu definujeme podle počtu pracovníků zapojených do procesu vzniku pohledávky, dle počtu obchodních procesů ve společnosti (prodej aut, pronajímání nemovitostí, konzultační poradenství..) a nákladů na cestovné. Neváhejte se zeptat konkrétně!

ZNAMENÁ TO, ŽE NEBUDOU VZNIKAT ŽÁDNÉ NEVYMAHATELNÉ POHLEDÁVKY?

Zavedení ClaimAuditu je garancí, že budete vznik nedobytných pohledávek minimalizovat a včas odhalíte možné problémy.