Mimosoudní vymáhání pohledávek

Efektivní proces vymáhání pohledávek

Nabízíme Vám profesionální a komplexní přístup při mimosoudním vymáhání pohledávek.  Služby na míru i osobní přístup Vám pomohou zbavit se starosti s vymáháním pohledávek.

Správa jednotlivých pohledávek k vymáhání

Převezmeme Vaši pohledávku k vymáhání, zhodnotíme kvalitu pohledávky a navrhneme nezávazně cenu vč. zdůvodnění. Náklady mimosoudního vymáhání pohledávky neseme my, provize je splatná ze zaplacené částky!

Správa balíku vymáhaných pohledávek

Máte-li více problematických pohledávek - převezmeme pohledávky k vymáhání ZDARMA, zhodnotíme kvalitu souboru pohledávek také ZDARMA a navrhneme cenu za vymáhání balíku pohledávek. Náklady mimosoudního vymáhání pohledávky neseme my, provize je splatná ze zaplacené částky! Více předaných pohledávek má pozitivní vliv na tvorbu ceny, protože jsme schopni rozložit náklady na vymáhání pohledávek mezi více dlužníků.

Správa všech pohledávek po splatnosti

V případě, že chcete mít všechny své pohledávky pod kontrolou profesionálů a zdržuje Vás neustále se o ně starat, pak Vám za velice příznivou cenu zajistíme Správu pohledávek od A až do Z. Tato služba výrazně zkvalitňuje cash flow a zlevňuje náklady na vymáhání pohledávek. Taktéž Vám zajistí včasný a profesionální přístup v případě, kdy dlužník nemá v úmyslu zaplatit nebo si z Vaší společnosti dělá banku.

Upomínková služba

Upomínková služba zajišťuje správu pohledávek k datu splatnosti, kdy je zákazník velmi zdvořilou formou požádán o včasnou úhradu.

Odkup pohledávek

Prodej pohledávky je řešením v těch případech, kdy potřebujete zpeněžit vymáhanou pohledávku a nemůžete si dovolit čekat či hradit soudní náklady vymáhání. Nevýhodou je nízká výkupní cena, výhodou naopak okamžité zpeněžení vymáhané pohledávky.

Jak můžeme pomoci při řešení sporů ? 

Každý spor má své důvody. Ty mohou být oprávněné i neoprávněné. Je výhodou, pokud se dokáží znesvářené strany vyhnout soudnímu řešení svého sporu. Bývá často rozdíl zda jste v právu nebo se v právu pouze cítíte. Jsem schopni Vaši situaci správně vyhodnotit. Jsme schopni vyvinout maximální úsilí, abychom protistranu přesvědčili, že mimosoudní dohoda je výhodná pro všechny zúčastněné. Jsme dalším elementem ve Vaší komunikaci s dlužníkem. Jsme Vaším prostředkem k zajištění profesionálního a efektivního řešení správy a vymáhání pohledávek. My víme jak vymáhat pohledávky, obraťte se na profesionály v oboru!