Předané pohledávky k vymáhání

firmou kovovýroba Triwin s.r.o.

Vymožená pohledávka včetně příslušenství

Pan Petr Kafka, jednatel společnosti TRIWIN spol. s.r.o., vyjádřil svou spokojenost s našimi službami poskytnutou referencí. 

Společnost Claim system s.r.o. nás kontaktovala s nabídkou vymáhání služeb. Shodou okolností nás trápili dva dlužníci. První dlužil necelých 24000,-Kč a u druhého se částka blížila 0,5 mil Kč.

Po předání pohledávek k vymáhání  Claim system kontaktoval dlužníky. V jednom případě dlužník slíbil uhradit v odloženém termínu a v druhém se odmítl sejít s tím, že teď jsou prostě pro něho přednostní úhrady dodavatelů, kteří jim aktuálně dodávají. V obou případech se s informacemi od dlužníků spol. Claim system nespokojila a dlužníky navštívila přímo v místě podnikání a v místě bydliště.

Důležité pro mne byly i rychlé informace o případu, okamžité řešení a neustálé posouvání případů dopředu....

U větší pohledávky se podařilo dlužníka rozplatit ve splátkách. Když se splácení opět zastavilo a dlužník opět přestal komunikovat, navrhla Claim system podání insolvenčního návrhu vč. ceny za zpracování. Menší pohledávku uhradil dlužník, který byl v exekuci, až po návštěvě bydliště a komunikaci s jeho rodinou. Obě pohledávky jsou zcela vymoženy a pohledávka ve výši téměř 0,5 mil Kč vč. příslušenství.

Na spolupráci s Claim system oceňuji samozřejmě především výsledek. Důležité pro mne byly i rychlé informace o případu, okamžité řešení a neustálé posouvání případů dopředu, kdy se nenechali odmítnout nebo jen neposílali dlužníkovi dopisy. Věděli jsme o každé uskutečněné platbě a v krátké době došlo k vyúčtování provize a přeposlání inkasovaných peněz k nám na účet. Když selhalo mimosoudní řešení, navrhli vhodnou soudní alternativu a dopředu nám sdělili její výhody i nevýhody. S prací společnosti Claim system jsem byl spokojený a inkasní služby jsem již našim partnerům doporučil.