Předaná pohledávka k vymáhání

od paní Hany Tesárkové

"Předáním pohledávky firmě Claim system s.r.o. nemám co ztratit, protože si účtuje procenta až z vymoženého." 

Paní Hana Tesárková nás oslovila na doporučení.

Kamarádka mi dala kontakt na firmu Claim system s.r.o. v souvislosti s mou pohledávkou vůči cestovní kanceláři, s kterou jsem několik let spolupracovala - objednávala jsem kolektivní zájezdy do Chorvatska. Vždy jsem vybrala zálohy a před odjezdem klientů na dovolenou zaslala na účet společnosti doplatek.

Díky společnosti Claim system s.r.o. vím, že člověk nemá předem nic vzdávat a využít všechny možnosti řešení

Na jaře 2018, po vybrání záloh a zaslání financí na účet CK, se na jejich stránkách objevila informace o tom, že CK není schopna dostát svým závazkům a že se se svými pohledávkami máme obracet na pojišťovnu. Zástupci společnosti se mnou přestali komunikovat poté, co mi majitel společnosti sdělil, že mi finance nemůže vrátit, neboť mu banka odstavila účet. Od pojišťovny mi přišlo vyrozumění, že na základě rozhodnutí soudu není CK v úpadku a že tedy pojišťovna nemůže poskytnout pojistné plnění.

V tu chvíli jsem nevěřila, že ještě někdy své peníze uvidím. Sílu, náladu ani nervy na to, jít na Policii ČR a podat trestní oznámení, jsem neměla.

Kamarádka mi vysvětlila, že předáním pohledávky firmě Claim system s.r.o. nemám co ztratit, protože si účtuje procenta až z vymoženého.

Byla jsem mile překvapena, když se po roce převzetí mé pohledávky firmou Claim system, objevily na mém účtu peníze, v které jsem už nedoufala. Mohla jsem se za ně opět vydat do mnou oblíbeného Chorvatska, samozřejmě že, již s jinou CK.

Díky společnosti Claim system s.r.o. vím, že člověk nemá předem nic vzdávat a využít všechny možnosti řešení.