Storex FST, spol. s r. o. 

Služby společnosti Claim system s.r.o. jsme vyzkoušeli po ne zcela uspokojivých zkušenostech s jinými agenturami. Hned první předaná pohledávka za dlužníkem, který přepsal svou společnost na bílého koně, byla vyřešena zajištěním dluhu ze strany původního jednatele a postupným splácením dluhu. Spokojeni jsme i s předáváním informací o průběhu řešení předané pohledávky a jednotlivých úhradách od dlužníka.

Byli jsme příjemně překvapeni poskytnutou právní podporou. v případě, že mimosoudní jednání dlužník odmítl, byly nám doporučeny konkrétní právní kroky včetně cenové kalkulace a zdůvodnění postupu. V době nutnosti implementovat zásadní legislativní podmínky, spojené s novým Občanským zákoníkem a navazující legislativou, nám společnost Claim system zpracovala smluvní dokumentaci k zajištění našich každodenních obchodů.

Dosud jsme se u společností s obdobným předmětem podnikání nesetkali s takovou důsledností. Společnost Claim system se stala našim spolehlivým partnerem v oblasti vymáhání pohledávek.