Vymáhání pohledávky a vylákaná záloha

pro fyzickou osobu - Dušan Karel

Vymáhání zálohy na auto

Pan Dušan Karel nám napsal:

Sháněl jsem nové auto a v servisu mi doporučili člověka, který jezdí pro ojetiny do Německa. Vždy jsem přistupoval k lidem s důvěrou a když si dotyčný řekl o zálohu na koupi vozu, vyplatil jsem mu ji. Bohužel namísto dodání auta jsem dostával jeden slib za druhým. Nakonec jsem odstoupil od smlouvy a chtěl zálohu zpátky. Zase se spustil kolotoč slibů, kdy dlužník klidně tvrdil, že právě vkládá nebo vložil peníze na účet. Takto si ze mě  dělal legraci nějakou dobu, až jsem se naštval a našel si inkasní agenturu Claim system.

Firma Claim system přistupovala k řešení seriozně a důrazně, čehož si velmi cením. 

Pan Molzký si vyslechl můj příběh a prolustroval dlužníka, u kterého zjistil 47 pravomocných exekucí. Po podpisu smlouvy dlužníka dohledal a sešel se s ním osobně. Pohledávku dlužník uznal písemně. Pohledávku řešili s dlužníkem čtyři měsíce a během té doby si vyslechli nesčetně slibů, zjistili, kde dlužník dělá brigádu a upozornili zaměstnavatele na jeho nevhodný přístup k vytváření dluhů a jejich plnění. O postupu jsem měl dostatek informací.

Abych se přiznal, moc jsem v získání peněz nevěřil. Firma Claim system přistupovala k řešení seriozně a důrazně, čehož si velmi cením.