Likvidace dluhů

                                          Mimosoudní vymáhání pohledávek                                            "Nelikvidujeme dlužníky - likvidujeme dluhy"

                           Předcházejte vzniku pohledávek včas

- nebojte se obvolávat své klienty ještě před splatností vystavených faktur (za zboží, služby, vykonanou činnost....)    - s dlužníkem/klientem udržujte úzký vztah a trvejte na ujednaném                                                                      - sjednejte si s dlužníkem osobní schůzku 


Mimosoudní vymáhání pohledávek

Řešení pohledávek mimosoudní cestou je zpravidla levnější. Takové řešení často uspoří čas.                                                  Šetří Vám i dlužníkovi náklady na pohledávku.

   Získejte zpět peníze na které máte nárok!    Vyzkoušejte nás zdarma ještě dnes!

Řešte své pohledávky včas. Nenechte se dlužníkem zahnat do kouta. Šetřete svůj čas, peníze a především zdraví,          s dlužníky se vypořádáme za Vás. 

Víme, že dluhy nejsou fér. U nás platíte až za výsledky.

Hromadí se Vám na stole neuhrazené faktury, nedaří se Vám vymoci směnka nebo výživné ? Nájemník neplatí nájemné řádně a včas ? Zaměstnavatel Vám neuhradil mzdu ? 

Pohledávky vymáháme efektivně a při jejich řešení jsme  po celou dobu diskrétní. 

Naší snahou je se s dlužníkem nejprve vypořádat mimosoudní cestou. Tím šetříme Vaše náklady.

Soudní vymáhání pohledávek

V případě, kdy selžou všechny pokusy o úspěšné vymožení pohledávky, přichází na řadu řešit pohledávky za dlužníkem soudní cestou.

K pohledávce mějte pečlivě uchovanou veškerou dokumentaci ať už v listinné podobě, e-mail komunikaci, sms komunikaci apod. Předcházíte tím důkazní nouzi u soudu.

Oslovte prověřené advokátní kanceláře, které Vám pomohou pohledávky a veškerou dokumentaci k nim řádně zpracovat a při soudním jednání Vás případně zastoupí. 

Ozvěte se nám a my Vám pomůžeme! Nelikvidujeme dlužníky, likvidujeme dluhy!

Plaťte až za výsledek

Vaši pohledávku posoudíme zdarma.

Neplatíte žádné zálohy předem.

Pohledávky vymáháme efektivně.

Naší odměnou je provize až z vymoženého ! Zbavte se svých starostí s dluhy

Tíží vás starosti s pohledávkami ?

Potřebujete se věnovat důležitějším věcem ? 

Chcete ušetřit čas a peníze ?

Pak se obraťte na nás, s dlužníky se vypořádáme za Vás ! 

Mimosoudní vymáhání

Pohledávky se snažíme řešit mimosoudní cestou.

Šetříme tak Vaše náklady na pohledávku.

Nechoďte po úřadech a soudech zbytečně ! 


Jak to u nás chodí:

Naše společnost klientům nabízí efektivní správu a vymáhání pohledávek založenou na kvalitní administrativní infrastruktuře se specializací na práce v terénu. Nabízíme zprostředkování vymáhání či přímý odkup pohledávek. Administrativní infrastruktura je již dnes samozřejmostí. Naše společnost se krom toho specializuje na práce v terénu a osobní kontakt s dlužníkem (při nesplnění smluvených podmínek).

Naši inkasisté jsou zkušení terénní pracovníci, kteří uplatňují detektivní a investigativní přístup. Jednání inkasistů je vždy legální, vždy seriózní a vždy transparentní. Při jednání s dlužníky rovněž dbají na dobré jméno našich klientů a naší společnosti. Jako společnost úzce spolupracujeme s několika osvědčenými advokáty v rámci celé ČR, a klientům tak šetříme nemalé prostředky.

Když nejsme úspěšní, cena je ZDARMA. Smluvená procentní provize se hradí jen v případě, kdy dlužník hradí. Pošlete nám nacionály subjektu a titul pohledávky. My Vám sdělíme cenu a způsob řešení.

Jsme společnost s více jak 15 let trvající praxí vedoucích pracovníků v oblasti řízení obchodních rizik, správy a vymáhání pohledávek.

Naši klienti u nás oceňují:

  • dohledání dlužníka v místě bydliště i sídla při nesplnění smluvených podmínek, zlepšování důkazní nouze v průběhu řešení případu,
  • flexibilní, nápaditý, operativní i detektivní přístup při mimosoudním vymáhání pohledávek,
  • odměnu až z úspěchu,
  • vysokou úspěšnost,
  • školení,
  • další služby: vyhledávání nežádoucích odposlechů a instalace prostředků trvalé ochrany; Služby externího vyjednavače; Ostraha majetku a osob; Služby soukromých detektivů; Činnost účetních poradců, vedení účetnictví, vedení daňové evidence.

Pohledávky vymáháme jak v České republice, tak i v zahraničí, především v zemích EU.

Mezi naše klienty patří takové společnosti jako AGC Automotive Czech a.s., Storex FST, spol. s r.o., LAGARDE SPEDITION spol. s r.o., ZDEMAR Ústí nad Labem s.r.o. a další. Garantujeme 100% diskrétnost svěřených informací na úrovni obchodního tajemství. 

Efektivní likvidace dluhů
Efektivní likvidace dluhů