Aktuální dění u Claim system s.r.o.

Co je nového v agentuře na vymáhání pohledávek a dluhů

Soutěž o další žernosecké víno v dárkovém balení pokračuje. A my pro Vás máme druhou soutěžní otázku. Pojďte si zasoutěžit o regionální produkt ze severu Čech.

Vyhlášení výherce první soutěžní otázky je tu. Ale než vítěze zveřejníme, tak bychom Vám chtěli poděkovat za skvělou účast, která nám udělala velikánskou radost. Na oplátku teď my uděláme radost jednomu ze soutěžících, který správně odpověděl tak, že SPOLEČNOST Claim system s.r.o. BYLA ZALOŽENA V ROCE 2012. A vylosovaným výhercem se stává Andrea...

Byli jsme vybráni do užšího finále krajského kola soutěže IBM Firma roku 2021. Být v desítce nominovaných je pro naší společnost velký úspěch, který přijímáme s pokorou. Měli jsme možnost vyslechnout si úžasné příběhy z řad živnostníků a zástupců firem.

Společnost Claim system s.r.o. byla založena v roce 2012 Martinem Molzkým a Ing. Filipem Obdržálkem. K blížícímu se výročí 10 let od založení naší společnosti připravujeme soutěž o vína ze Žernoseckého vinařství. Věříme, že podporou regionálních produktů přispíváme k rozvoji místní ekonomiky.

I letos se nám dařilo a naše společnost postoupila jako finalista do krajského kola Firma roku 2021.

Oslovili nás organizátoři soutěže Firma roku 2021, která se otvírá všem českým úspěšným firmám, které si zaslouží veřejné ocenění. Organizátory zajímal náš příběh, chtěli vědět, kdo jsme a jak skvěle děláme svoji práci. Svým příběhem chceme motivovat své zaměstnance, kolegy ale i ostatní podnikatele a lidi kolem nás. A nyní už pojďme na položené...

Aktuálně jsme ukončili úspěšné vymáhání pohledávky pro společnost PM connect spol. s r.o. Velkou roli u tohoto konkrétního případu sehrál krom jiného i fakt, že nás klient oslovil v krátké době od vzniku pohledávky.