Aktuální dění u Claim system s.r.o.

Co je nového v agentuře na vymáhání pohledávek a dluhů

Vážení klienti a obchodní partneři,
dovolte, abychom Vám poděkovali za projevenou důvěru v letošním roce.
Přejeme Vám i všem Vašim blízkým příjemné prožití vánočních svátků a do nového roku 2022 pevné zdraví, mnoho štěstí, osobních i pracovních úspěchů.

Blíží se svátek svatého Martina, který je oslavou dobrého jídla a mladého vína. Podle pranostiky Martin přijíždí na bílém koni.
Pro jednoho z fanoušků naší facebookové stránky tu máme poslední lahev vína ze Žernosek v dárkovém balení.

Soutěž o další žernosecké víno v dárkovém balení pokračuje. A my pro Vás máme druhou soutěžní otázku. Pojďte si zasoutěžit o regionální produkt ze severu Čech.

Vyhlášení výherce první soutěžní otázky je tu. Ale než vítěze zveřejníme, tak bychom Vám chtěli poděkovat za skvělou účast, která nám udělala velikánskou radost. Na oplátku teď my uděláme radost jednomu ze soutěžících, který správně odpověděl tak, že SPOLEČNOST Claim system s.r.o. BYLA ZALOŽENA V ROCE 2012. A vylosovaným výhercem se stává Andrea...

Byli jsme vybráni do užšího finále krajského kola soutěže IBM Firma roku 2021. Být v desítce nominovaných je pro naší společnost velký úspěch, který přijímáme s pokorou. Měli jsme možnost vyslechnout si úžasné příběhy z řad živnostníků a zástupců firem.

Společnost Claim system s.r.o. byla založena v roce 2012 Martinem Molzkým a Ing. Filipem Obdržálkem. K blížícímu se výročí 10 let od založení naší společnosti připravujeme soutěž o vína ze Žernoseckého vinařství. Věříme, že podporou regionálních produktů přispíváme k rozvoji místní ekonomiky.